Facebook İndir

Günümüzde kullanılan  pek çok çeşitli sosyal paylaşım sitesi bulunmaktadır. Facebook’ta bunlardan bir tanesidir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Eğer sizde Facebook kullanmak ve artık tarayıcıdan Facebook’a girmeye canınızı sıktıysa Facebook’a basit bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Sadece bir ikidakikanızı alıcak olan işlemler neticeside uygulamayı mobil cihazlarınıza güvenli bir şekilde kurabilirsiniz.
 

Öncelikle geçtiğimiz son 15 yıl içinde ciddi olarak büyüme gösteren ve hayatımıza büyük kolaylık getiren internetin sunduğu bu avantajlar saymakla bitemeyecek kadar çok. Online alışverişten ücretsiz kameralı görüşme olanağına kadar birçok çeşit sunan internet teknolojisi günümüzde medya kavramını da değiştirerek, bir alt kategori oluşturarak “ sosyal medya “ kavramını Oluşturdu. Bilindiği üzere günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi ise Facebook’tur. İlk olarak sadece ABD’deki Harvard Üniversite’si öğrencilerinin kullanımı için tasarlanmış olan, daha sonra Boston civarındaki bütün üniversiteleri, iki ay içerisinde tüm Ivy Lig okullarının dahil edildiği Facebook, 2006 yılından itibaren ise dünya çapında herkesin kullanımına açık bir hale getirildi ve bilindiği gibi ciddi bir popülerlik oluşturcu. İlk olarak sadece bilgisayarlar üzerinden kullanılan Facebook, ilerleyen dönemlerde teknolojik imkanların gelişme göstermesi ve akıllı cep telefonlarının piyasaya çıkması ile mobil seçeneğe de sahip olmuştur. Facebook kullananlar artık gittikleri yerlerde, Facebook üzerinden sevdikleri ile iletişim kurmaya ve paylaştıklarını devam edebilme şansına sahip olabilme şansını kolayce kullanmaya başladılar.

 

Facebook’ta Markaları, ünlülüleri ve bir çok faydaları içerik paylaşan sayfaları bulabilirsiniz.

 

Facebook uygulaması sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamanın özellikleri ise normal tarayıcılarda sunulan özellikler ile aynı. Ayrıca indireceğiniz Facebook uygulamasını bilgisayarınıza kurabileceğiniz gibi akıllı telefonlarınızı da yükleyebilirsiniz. Uygulamayı kurması son derece kolay. Bunun için Yukarıdan indirme linkkerine tıklamanız yeterli olacaktır. Uygulamayı kurduktan sonra ise eğer daha önceden bir hesap açmamış iseniz bu durumda ilk olarak kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Daha önceden açtığınız bir hesap varsa bu hesaba giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bu sayede sizde Facebook üzerinden gönderi yapabilecek ve paylaşımlarda bulunabileceksiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızın yaptığı paylaşımları beğenebilir dilerseniz bu paylaşımların altına yorumlarda bulunabilirsiniz. Kısacası Facebook uygulaması sayesinde artık sizde sadece bilgisayardan değil aynı zamanda cep telefonlarından da Facebook hesabına giriş yapabileceksiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*