Facebook İndir

Facebook İndir , 2004 yılında Mark Zuckerberg tarafından kurulmuştur. İnsanların, birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan Facebook’ta, aynı zamanda video, fotoğraf, durum gibi özelliklerde bulunmaktadır. Uzun yıllardan beri popüler olan bu uygulamada, hesap açmak ve uygulamayı kullanmak tamamen ücretsizdir. Sizde Facebook Hesap Açma işlemi için aşağıda belirtilen adımları takip edebilirsiniz.

Facebook’ta hesap açmak için;

  • Öncelikle uygulamadan kayıt olacaksanız uygulamaya, web siteden kayıt olacaksanız da web siteye girin.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra sizden istenen ad, soyad ve doğum tarihinizi boş olan kutucuğa yazın.
  • Sonrasında, isterseniz cep telefonu numaranızı isterseniz de e-posta hesabınızı girin.
  • Bu aşamada ise, bir parola belirleyin ve “Kaydol” butonuna tıklayın.
  • Hesabınızı oluşturmak için gereken işlemleri tamamladıktan sonra cep telefonunuza veya e-posta adresinize gelen kod ile hesabınızı onaylamanız gerekir.

Bu işlemleri yaptıktan sonra hesabınız oluşturulmuş olur. Belirlediğiniz şifreyi unutmamanız için not almayı ihmal etmeyin..

Facebook kle

Facebook Yükle hesabı silinen ya da Facebook hesabını silen kişiler, hesaplarını kurtarmak, tekrar geri açmak istediğinde uygulama yöneticilerine, hesaplarını geri almak için e-posta yoluyla mail atmalıdırlar. Kullanıcılar, hesaplarını sildiğinde bir süre sonra tekrar geri açmak isteyebilir. Bunun için de Facebook yöneticilerine mail atarak hesaplarını kurtarma şansına sahiptirler. Yöneticilere mail atarken dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar vardır. Yazacağınız mesajın İngilizce olması gerekir. Hesabınızı geri almak istediğinizi, İngilizce olarak beyan etmeniz sonucunda hesabınızı geri alma şansınız bulunuyor.

Yukarıda belirtilen adımları takip ettiğiniz takdirde hesabınızı, aktif hale getirmek mümkün olacaktır. Yetkili olan kişilere mailinizin ulaşması halinde yetkililer, hesabınızı kurtarmanıza yardımcı olur ve hesabınız aktif hale geldiğinde de size bilgilendirici bir mail gönderilir. Bu maili aldıktan sonra, hesabınıza giriş yaparak aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Ancak bu durumda da hesabınızın tekrar kapanmaması için birtakım noktalara dikkat etmeniz gerekecek. Diğer kullanıcıları rahatsız edecek şekilde yorum ya da içerik paylaşımı yaptığınız zaman hesabınız tekrardan silinecek ve kullanılamaz bir hale gelecektir. Bunun için yaptığınız yorumlara ve paylaşımlara çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Attığınız mail ile, hesabınızın tekrardan açılma ihtimali yüksektir. Ancak yetkililer, hesap hareketlerini inceleyerek hesabınızın açılmaması ile ilgili karar da verebilir. Bu kadar tamamen sizin yaptığınız yorum ve paylaşımlara bağlıdır. Facebook hesaplarına tekrar ulaşılamamasının nedenlerinden biri de, kullanıcının Facebook kurallarına uygun olmayacak bir şekilde paylaşım yapması ve diğer kullanıcıları rahatsız edecek yorumlarda bulunmasıdır. Sizin Facebook hesabınız da bu nedenle kapandıysa, yetkililerden özür mahiyetinde bir mesaj göndererek hesabınızın kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda da önemli olan nokta, yetkililere atacağınız mailin içeriğidir. Mail atarken, içeriğin anlaşılabilir ve sade olmasına özen gösterin. Hesabınızın tekrar açılması ile ilgili atacağınız mail baz alınacağı için, etkileyici bir mesaj atmanız sizin avantajınıza olacaktır.One comment on “Facebook İndir
  1. canocanyt salihcan dedi ki:

    bence afsane

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*