iOS için Messenger indir

Facebook Messenger ile tüm platformlar arasında ücretsiz mesajlaşın

Facebook Messenger Yükle, Facebook kullanıcılarına Facebook üzerinden arkadaşları ile mesajlaşma olanağı tanımaktadır. Bu uygulama sayesinde artık bilgisayar başında olmadan arkadaşlarınız ile akıllı telefonlar, tablet ve akıllı saatler üzerinden mesajlaşabilir ve onlara ses dosyaları gönderebilirsiniz. Bu cihazlar üzerinden de yine arkadaşlarınızla yazılı , sesli ve görüntülü sohbet edebiliyor ve onların gönderdiği mesajlara bakabiliyorsunuz. Facebook Messenger uygulaması aynı zamanda Facebook’ta bulunan arkadaşlarınıza dosya gönderme konusunda da sizlere yardımcı oluyor.

Messenger uygulamasının kullanımı çok rahat ve kolay

Facebook Messenger uygulaması kullanıcılarına birçok farklı özellik sunuyor. Messenger uygulamasını kullanırken bir yandan da akıllı telefonlarında ve tabletlerinde diğer işleri ile ilgilenebiliyorlar. Bildirim geldiği zaman bu bildirim ekranda ufak bir baloncuk olarak size gösteriliyor. Bu sayede bir yandan internette gezinmeye devam ederken diğer yandan ise arkadaşlarınız ile aynı ekran üzerinden sohbet etmeye devam edebiliyorsunuz.

iOS için Facebook Messenger uygulaması kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca yapılan güncellemeler yine kullanıcılara anında ücretsiz olarak sunulmaya devam ediyor. Eğer sizde Facebook üzerinden arkadaşlarınız ile sık sık mesajlaşıyorsanız ve size yardımcı olacak uygulamalar arıyorsanız bu durumda yapmanız gereken Messenger uygulamasını kullanmak olacaktır. Yenilenen özellikleri sayesinde Facebook Messenger uygulamasını artık tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve arkadaşlarınız ile saatlerce sohbet edebilirsiniz.



8 comments on “iOS için Messenger indir
 1. Necati dedi ki:

  05.04.2020 pazar. Merhaba mesenger

 2. Ömer dedi ki:

  Dostlarla görüşelim

 3. Fikret Ozcan dedi ki:

  Messenger nicin Benim IPad’ime yuklenmiyor?

 4. Sude Akın dedi ki:

  ÇOK MENUNUM

 5. Sude Akın dedi ki:

  DHUIFSHCUBFYUHBYDHVBEUC

 6. Sude Akın dedi ki:

  BENCE GAYET İYİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*