Gizlilik Sözleşmesi

Messenger uygulmasının tüm hakları facebook şirketine aittir sitemiz uygulamayı indirmek için aracı bir sitedinir uyarı geldiğinde uygulama ile ilgililer siteden kaldırılır.

Messenger özellikleri

Mobil ara yüzü sayesinde cep telefonunuzdan erişim sağlarsanız indirme işleminiz daha kolay olacaktır. Direk hangi cihazdan bağlanıp indirme talebinde bulunursanız Messenger o cihaza yüklenecektir. Uygulama içerisinde birçok smile bulunmakta. Yazışmalarınıza bu yöntemler ile duygularınızı da ekleyebilirsiniz. İnternet olan her yerden ve her mobil ağdan ücretsiz şekilde karşınızdaki ile konuşabilirsiniz. Olması gereken tek konu karşınızdaki kişide de Messenger’ın yüklü olmasıdır. Bu şekilde dünyanın öbür ucunda yaşayan arkadaşlarınız veya akrabalarınız ile görüşebilirsiniz. Ücretsiz olarak Messengerindir.org internet sitesinden indirebilirsiniz.Bu site virüs içermeyen bir site olup cihazlarınıza kurulum yaptığınızda hiçbir zarar vermez. Her gün yüzlerce kişinin uğradığı bir internet sitesidir. Güvenle program kurulumunu yapabilirsiniz.

Bu uygulama ile birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamaya girildiğinde o an kimlerin çevrimiçi olduğunu görebilirsiniz. Fotoğraf ve videoları mesaj olarak gönderebilirsiniz. Paylaştığınız fotoğraflara konum bilgisi ekleyerek karşınızdaki kişinin konumunuzu görmesini sağlayabilirsiniz. Hem eğlence aracı hem de iletişim aracı olarak kullanabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir sitesi olan Messenger.org sitesinden bu programı indirerek bu özelliklerin hepsini aktif şekilde kullanabilirsiniz. Facebook ve Messenger üzerinden gelen tüm mesajlarınızdan ücretsiz uyarılar ile haberdar olup, cevaplayabilirsiniz. Toplantıda veya müsait olmadığınız durumlarda çevrimdışı özelliğini kullanarak rahatsız etme moduna geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey Messengerindir.org sitesini ziyaret etmek ve bu ücretsiz uygulamayı indirmektedir.