Windows İçin Messenger İndir

Facebook tarafından çıkartılan ve şuanda 700 milyonu geçkin aktif kullanıcısı bulunan Messenger uygulaması Android ve iOS tabanlı cihazlardan sonra artık Windows Phone tabanlı cihazlarda da kullanılabiliyor. Özellikle son dönemlerde Windows Phone tabanlı cihazların yaygın olarak kullanılmaya başlanmasından sonra bu cihazlara sahip kullanıcılar Facebook Messenger uygulamasının sıkıntılarını yaşıyorlardı. Bu konuda çalışmalar yaptıklarını belirten Facebook yetkilileri ise geçtiğimiz yıl içerisinde Windows Phone için Messenger indir uygulamasını geliştirerek kullanıcılara sundular. Bu sayede artık Windows Phone kullanıcıları da Google Play Store’a girerek kendi cihazlarına uygun olan Messenger uygulamasını ücretsiz olarak indirebiliyor ve kullanabiliyorlar. Yukarıdaki bağlantıdan direk indirebilirsiniz.

Windows telefonlarda facebook Messenger uygulaması

Windows Phone için Messenger uygulaması kullanıcılara birçok farklı özellik sunuyor. Özellikle Facebook üzerinden sık sık arkadaşları ile mesajlaşan kullanıcılar bu yeni uygulama sayesinde artık birçok sıkıntıyı da aşmış olacaklar. Facebook Messenger uygulamasından önce kullanıcıların gelen mesajları görebilmesi için Facebook hesaplarına giriş yapması ve mesajlarını kontrol etmeleri gerekiyordu. Ancak Facebook Messenger uygulaması ile artık bu geride kalacak. Facebook üzerinden arkadaşlarınız size mesaj attıkları zaman bu mesajları Messenger uygulamasından rahat bir şekilde görebileceksiniz. Ayrıca uygulama bir mesaj geldiği zaman bunu size sesli olarak bildiriyor ve ekranda bir mesajlaşma ikonu beliriyor. Bu ikona tıklayarak sizde arkadaşlarınız ile kolay bir şekilde mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz.

Messenger uygulamasının diğer özellikleri

Windows Phone için Messenger uygulamasının özelikleri sadece bununla da sınırlı değil. Bunun yanı sıra bu uygulama üzerinden arkadaşlarınıza sesli mesajlar ve dosyalar gönderebilirsiniz. Ayrıca akıllı silme özelliği sayesinde istemediğiniz mesajlar uygulama tarafından otomatik olarak silinmektedir. Bu da yine kullanıcılara tanınan en önemli özelliklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Messenger uygulaması yapılan güncellemeler sayesinde artık iki işi bir arada yapmanıza olanak tanıyor. Bir yandan internette dolaşırken diğer yandan ise arkadaşlarınız ile kolay bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca bu yeniliklerin dışına daha birçok yenilik şuanda test aşamasında ve yakında kullanıcılara sunulması bekleniyor. Eğer sizde Windows Phone kullanıyorsanız artık Facebook Messenger uygulamasını telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilir ve bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.3 comments on “Windows İçin Messenger İndir
  1. nati dedi ki:

    Messıncer

  2. Fatih tekel dedi ki:

    Selam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*